הדר מוכתר

פוליטיקאית, יו"ר צעירים בוערים

הדר מוכתר בראיון מפתיע

הדר מוכתר, משוגעת או אישת חזון חסרת מעצורים?

היום הזמנתי את הדר מוכתר יו"ר מפלגת צעירים בוערים להתראיין לפודקאסט אישה השראה!
מי שמכיר את הפודקאסט ומאזין יודע שלפודקאסט אין אג׳נדה פוליטית וככה גם היה הראיון עם הדר😀 כמו כל דמות- יש אנשים שלא מסכימים איתה, שונאים אותה ויש אנשים שכן ואפילו מעריצים אבל ככה או ככה בין אם אתם נמנים עם אלה או עם אלה – אי אפשר להתווכח שבחורה בת 21, מחוננת שבתוך שנתיים וקצת סיימה תואר ראשון במדעי המחשב.

שקיבלה מהרשות לחדשנות מענק של 117 אלף שקל עבור חברת סטרט־אפ שהקימה בתחום המכשור הרפואי. ואולי הכי משוגע- הקימה את מפלגת צעירים בוערים והיא היו׳ר שלה כתבה ספר על פתרונות הדיור בישראל… כל זה- ובפרק זמן כל כך קצר – זה יוצא דופן! וזה תופעה וזו אישה שהייתי חייבת לפגוש ולשמוע את מה שעומד במאחורי הקלעים… והראיון היה מרתק ומפתיע! ניתחנו שלב אחרי שלב מה עזר לה לייצר כזו תהודה ברשת ומה בכלל מניע אותה לעשות את כל מה שהיא עושה.

דיברנו על איך התחיל בכלל החיבור שלה לעולם הפוליטיקה, מאיפה האומץ לעשות דברים מאוד פרובוקטיביים, מאיפה מיומנויות השיווק המדהימות שיש לה ומה נדרש מכל יזם שרוצה להצליח ברשתות החברתיות עם כזו תהודה לעשות. דיברנו על רגעי הבדידות, חוסר התמיכה מהבית והביקורת שהיא חוטפת יום יום ואיך היא מתמודדת עם זה. ובכלל מה המחירים שצריך לשלם וכמה הקרבות צריך לעשות כדי להיות בכל פסגה.
דיברנו על הרגע הקשה ביותר בחייה שעברה (הטרדה מינית) ואיך למרות הקושי – היא הצליחה לקום על הרגליים חזרה… ואיך כל זה ובכלל הפכו אותה למי שהיא היום. והאמת? התרשמתי.

גם התכנים האלה עשויים לעניין אותך:

מגישת טלוויזיה ומאמנת כושר

איך להפוך את ה'תחביב' לקריירה?

אשת עסקים

ראיון עם גורו הבריאות מזל כהן - על שילוב הקריירה ואיך הצליחה למרות הקשיים

בלוגרית אוכל

איך נשארים בהתמדה ובמוטיבציה למרות הקשיים ברשתות?

כהנת הבריאות

להישאר ׳רלוונטית׳ בעידן של תחרות אינסופית

אשת התקשורת והעיתונאית

להיות את בעולם של פילטרים.

בלוגרית אוכל

למצוא בידול וייחודיות בעידן של תחרות אינסופית

קבלי עדכונים על תכנים פרקים חדשים ותכנים בלעדיים ישירות למייל